Haber

Sözde oyuncu seçim sonucunun ardından ülkeyi terk etme kararı aldı.

Bir dönem Star TV’de yayınlanan “Müdürümü Ara”Artık Netflix’te yayınlanacak olan dizideki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşıyor. “Merve Kült”Filmin başrolünü oynayacak olan Ahsen Eroğlu, seçimin ardından yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti.

“GİTME ZAMANI OLDUĞUNU GÖRDÜM”

Seçim sonuçlarının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan genç oyuncu, “Arkadaşlarım, yakında gitme vaktim geldi gibi görünüyor”ifadeleri kullandı.

Yaptığı paylaşımla kısa sürede sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Eroğlu, yeni bir açıklama yaparak kararın neden kırmızı olduğunu açıkladı.

“YAtak ODASINDA KURALLARIN DIŞINA ÇIKMAMASI İÇİN ÇALIŞTIM”

Dün sandık başında çalıştığını ve herkese yardımcı olduğunu söyleyen 28 yaşındaki oyuncu şu ifadeleri kullandı:

“Bugün sandık başında dürüst çalıştım. Sağ sol demeden herkese yardım ettim. Yardım etmeye çalıştım ama ettim. Çünkü öyle öğrendim. Kuralları çiğnememek için çok uğraştım. Ancak ortalık karıştı. .Seslerini yükseltmeye ve azarlamaya çalıştılar.Ne yazık ki bağırmaktan dayanabileceğim son noktaya geldim.Konuştuğum kişilere, meslektaşlarıma gideceğim, sözümü yerine getirmek ve kendimi geliştirmek için analiz yolları bulacağım. kendim.ne zaman bilmiyorum.ama insan gibi yaşama hakkı istiyorum.karşımdaki insanın gözünde ayrımcılık görmek istemiyorum.neyse, bu böyle uzun bir zaman kaybı.ben İçinde sevgi ve dürüstlük olan herkese sarılın efendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu