Teknoloji

Elon Musk’tan kafes dövüşü teklifi… Mark Zuckerberg: Bana pozisyon gönderin!

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk ve Meta’nın kurucusu Mark Zuckerberg, sosyal medya üzerinden birbirleriyle etkileşim kurarak kullanıcıların dikkatini çekti.

“KAFE MAÇINA HAZIRIM”

Teknoloji dünyasında yenilikçi bir vizyonla karşımıza çıkan Elon Musk, Twitter’da attığı bir tweet’in altına “Lol ise kafes maçına varım” yorumunu yaptı ve Mark Zuckerberg ile kafes dövüşü yapmaya hazır olduğunu söyledi. . belirtilmiş.

Bir Twitter kullanıcısı, Musk’ın paylaşımına “Dikkatli olsan iyi olur @elonmusk, şimdi ju jitsu yaptığını duydum.” şeklinde yanıt verdi.

Musk ayrıca tweet attı: “Ben de kafes maçına hazırım.” cevabı verdi.

MARK ZUCKERBERG: KONUMU GÖNDERİN!

Elon Musk’ın Mark Zuckerberg ile yaptığı bu tweet şaka olsa da kullanıcılar kısa sürede bu tweet’i alıntılayarak esprili bir yaklaşım sergiledi.

Elon Musk’ın kafes dövüşü teklifini gören Mark Zuckerberg, tweet’in ekran görüntüsünü kendi Instagram hesabından aldı. “Bana göre  Konum gönder‘ o paylaştı.

Salı gecesi Musk, Meta’nın yakında Musk’ın Twitter’ına rakip olacak Threads adlı bir platform açabileceğine dair asılsız söylentilere yanıt vermek için Twitter’da yanıt verdi. Musk, böyle bir platformun lansmanının sonunda Dünya’yı yok edecek. “Başka seçenek olmadan Zuckerberg’in parmağının hemen altında”edeceğini yazdı.

ELON MUSK FACEBOOK’U SİLMELERİNİ İSTEDİ

Şubat 2020’de Musk, Facebook’u ezik olarak nitelendirdi ve insanlardan onu silmelerini istedi. Mayıs ayında Musk, Zuckerberg’in “son derece partizan”görünür ve WhatsApp “güvenilemez”Uzun süredir devam eden anlaşmazlığı, düşündüğünü söyleyerek yeniden tırmandırdı.

Zuckerberg ise zaman zaman Musk için güzel sözler sarf etti. Haziran ayında Musk, Zuckerberg’in Meta’nın yönetişim yapısını düzleştirme çabası sırasında Twitter’a gitti. “daha zayıf”Bunu yaptığı için övüldü.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu