Haber

Davutoğlu: Katıldığı Televizyon Yayını Sırasında Rahatsız Olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Acil Geçmiş Dileklerimi Sunuyorum…

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bu akşam canlı yayında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Katıldığı televizyon programında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum. iyileşmek.”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam Ülke TV-Kanal 7’nin ortak yayınına katıldı. Erdoğan yayın sırasında rahatsızlandı ve canlı yayına ara verildi. Aradan sonra Erdoğan, 14 Mayıs seçim kampanyası sırasında nezle olduğunu belirtmişti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerini iletti ve kendisine acil şifalar diledi.

Davutoğlu, “Katıldığı televizyon programında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.”

sarkikaraagachaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu