Haber

Sinan Ogan Cumhur İttifakı’na katıldı, TRT’den davet aldı

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi kendisine yer verilmediği için TRT önünde basın açıklaması yapan Sinan Oğan, takviye kararını Recep Tayyip Erdoğan’a açıklamasının ardından kanaldaki canlı yayına katılacak.

Ogan, bu akşam 22.30’da TRT Haber’de Birinci Sayfa Programı’nın konuğu olacak.

Ne oldu?

Cumhurbaşkanlığı yarışında TRT’yi ‘eşitsiz bir anlayışla’ hareket etmekle suçlayan Ogan, hem TRT hem de RTÜK önünde açıklamalarda bulundu. TRT’nin kanun önünde herkese eşit söz hakkı vermesi gerektiğini belirten Ogan, “Tüm kanallarınızı sanki Recep Tayyip Erdoğan’a kiralıkmış, Recep Tayyip Erdoğan’ın babasının malıymış gibi 7/24 kullanıyorsunuz.”

Ogan, seçim sürecinde sadece cumhurbaşkanı adaylığı için TRT’ye gitmişti. Ogan burada yaptığı konuşmada, “Yaşam pahalılığının ve hissettiğimiz ekonomik krizin tek sebebi, 20 yılda Türkiye’yi yönetilemez hale getiren mevcut hükümet ve tek adam rejimidir. Tek adam rejimi ortadan kalkmadığı takdirde bu kriz sürdürülemez. Yani kıştan sonra karanlık kıştır. Elbette oylarınızı kalbinizin partisine verebilirsiniz. Ancak cumhurbaşkanlığı seçiminde sizi temsil etmeye hazır tek aday Sinan Ogan’dır. Ne o, ne de Sinan Ogan ona oy vermedi. (HABER MERKEZİ)

imamogluhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu