Yaşam

Hakan Altun Bursa’da duygulandı

Ersel NALBANT – Herkes Duysun / BURSA (İGFA) –Fantastik müziğin güçlü sesi Hakan Altun, Jolly Joker Bursa sahnesinde sevenleriyle buluştu.

Hayranlarını “Telefonda Umutsuzca Bekliyorum” müziğiyle karşılayan Hakan Altun, konserinin ilk bölümünde seslendirdiği müzikle duygu rüzgarlarına neden oldu.

Salonu dolduran seyircilere eski ve yeni şarkılarını seslendiren Altun, yaklaşık 2,5 saat kaldığı sahnede seslendirdiği romantik müzikle sevenlerinin yüreklerine dokundu.

Bursa’da verdiği konserlerde kendilerini yalnız bırakmayan seyircilere teşekkür eden Hakan Altun, “Bu akşam hep birlikte sabaha kadar eğlenip, şarkılar söyleyeceğiz. Yorulana, uykumuz gelene kadar buradayız.

‘HER KİMSE ENSTRÜMAN ÇALAMIYOR’

Programındaki müzisyen arkadaşlarını da unutmayan Hakan Altun, şarkıyı kendisinin söylediğini ancak çalanların da çok önemli olduğunu belirterek, “Türkiye’de herkes müzik yapabilir, herkes alkışlayabilir ama herkes çalamaz.” bir enstrüman dostlarım. Arkamdaki müzisyen kardeşlerim ailemden çok gördüğüm insanlar. Lütfen onlara çok teşekkür edin. Güçlü bir alkış alalım” diyerek tüm müzisyen arkadaşlarını onurlandırdı.

haber-gurun.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu